Reklama
Strona głowna Telewizja Genialne wykonanie wielkiego hitu! Nagranie podbija internet!

Genialne wykonanie wielkiego hitu! Nagranie podbija internet!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Już dziś wieczorem drugi odcinek programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Na  scenie pojawi się uczestnik, który zaskoczy jurorów swoim wykonaniem piosenki „Angel” Shaggy’ego.

Po pierwszych zaśpiewanych przez Oscara wersach piosenki, nikt się nawet nie spodziewał, jaki potencjał kryje się w głosie uczestnika! Tego jeszcze w tym programie nie było! Zobaczcie już teraz fragment występu:

Oscar Jensen to pół Kanadyjczyk, pół Polak. Niesamowicie magnetyczny. Rodzina i przyjaciele mówią o nim:  “Uczynny, troskliwy z poczuciem humoru”.  Jego życie odmienił prezent od taty – pierwsza gitara. Jak zaczął śpiewać? Twierdzi, że nie miał wyboru – ma bardzo umuzykalnioną rodzinę i … nie miał wyjścia. Co mu się marzy? “Zaśpiewać na jednej scenie z Michaelem Buble, grać wielkie koncerty i festiwale!”

Na wszelki wypadek przygotował sobie plan B – jest inżynierem budownictwa, ale zupełnie nie widzi się w tym zawodzie. To jednak odległy plan, teraz oddaje się całkowicie muzyce i spełnia swoje wielkie marzenia.

Drugi odcinek dziś o 20:30 w Polsacie!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz