Reklama
Strona głowna Gwiazdy Georgina Rodriguez obchodziła swoje urodziny!

Georgina Rodriguez obchodziła swoje urodziny!

od Marcin Karwoski
Reklama
Georgina Rodriguez ostatnio świętowała 26 urodziny. Celebrytka z tej okazji na swoim instagramie zamieściła wpis w którym podziękowała za udaną imprezę. Naszą jednak uwagę zwróciło to jak się zwróciła do Cristiano Ronaldo.

Georgina Rodriguez jest już w związku z Cristiano Ronaldo od kilku lat. Owocem ich miłości jest dwuletnia córka, Alana Martina. W internecie ukazało się wiele spekulacji, że wzięli oni potajemny ślub. Dziś jej wpis wszystko potwierdził. A to wszystko przez zwrot w jego stronę.

Georgina na swoim instagramie pochwaliła się nowym wpisem. W opublikowanym wpisie znalazło się kilka zdjęci z 26 urodzin modelki. Gwiazda jednak większość osób zszokowała swoim zwróceniem do piłkarza. Celebrytka w opisie nazwała go swoim mężem.

Szczęśliwe 26. Dla mnie, bardzo szczęśliwe. Nie mogę o więcej prosić. Po prostu pragnę dużo zdrowia dla mojej rodziny i dla mnie. Dziękuję wszystkim za gratulacje, kwiaty i miłość. I dziękuję mojemu mężowi za to, że dał mi najlepsze życie, nasze dzieci. Kocham Cię – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Myślicie, że wzięli oni potajemny ślub?.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz