Giveon omawia debiutancki Album „Give or Take” NA 2022 BET Awards

Giveon był cały uśmiech na czerwonym dywanie BET Awards 2022, zaledwie dwa dni po wydaniu długo oczekiwanego debiutanckiego albumu studyjnego, Mniej więcej. Album jest głęboko osobistą 15-ścieżkową ofertą, w której występują m.in. Bo-1da, Jahaan Sweet i Sevyn Thomas.

Przeglądaj

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

27-letni wokalista mówi, że może wreszcie odetchnąć teraz, gdy Płyta się ukazała, ale wciąż cierpliwie czeka na reakcje fanów. „Nie został wydany wystarczająco długo, aby ludzie naprawdę poznali dokładną historię, ponieważ coś takiego jak ten album, potrzeba kilku słuchaczy, aby naprawdę to poczuć”, mówi Billboard.

Mniej więcej koncentruje się na rozmowach Giveona z jego matką, która została również wyróżniona w jego projekcie 2020 Take Time. „Moja mama jest zachwycona za każdym razem, gdy może coś powiedzieć w piosence”, mówi. „Na końcu” plaży „była część, w której powiedziała” dlaczego trudno się z Tobą skontaktować? Więc to ja w końcu odbyłem tę rozmowę.”

Wokalista mówi, że jego mama nie słyszała albumu, dopóki nie został w pełni ukończony. Jej reakcja? „Na pewno płakała”, mówi. „Nie lubi pisać SMS-ów, więc w ciągu ostatnich dwóch lat wysłała mi kolekcję notatek głosowych i nie wiedziała, że je trzymam. Nie zdawała sobie sprawy, że jest nawet na płycie, dopóki nie usłyszała tego wszystkiego na raz.”

Pomimo tego, że album został ostatecznie wydany, piosenkarka nie cieszy się jeszcze żadnym przestojem. „Musisz wyjść, uścisnąć dłoń, zobaczyć twarze. Cała ta praca, którą w to włożyłaś, nie chcesz, żeby to zapadło w głuchotę. Mam trasę i kilka miesięcy i jest dwa razy większa niż moja pierwsza trasa, miejsca, daty, wszystko.”

Podczas gdy Giveon specjalizuje się w szczerych balladach i melodiach popowych, Long Beach native poświęcił chwilę, aby ujawnić swoje ulubione albumy turn-up, w tym Future ’ s Nigdy Cię Nie Lubiłem. i Gunna ’ s DS4Ever.

Giveon był nominowany do nagrody best male R & B/pop artist i wykonał medley swojego Top 20 Billboard Hot 100 hit ” Heartbreak Anniversary „wraz z” For Tonight „I” Lie Again.”Wokalista napotkał problemy techniczne podczas występu, wiercąc się uszami i stukając mikrofonem w pierwszych dwóch utworach.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version