Reklama
Strona głowna Gwiazdy Główni aktorzy “365 dni” wspominają pracę na planie filmowym

Główni aktorzy “365 dni” wspominają pracę na planie filmowym

od Karolina Melon
Reklama
Główni aktorzy Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone  wspominają pracę przy filmie “365 dni”. Podczas wizyty w “Dzień Dobry TVN”zdradzili szczegóły pracy na planie. Jak się okazuje początki były trudne.  Tematyka filmu była erotyczna i dodatkowym utrudnieniem był fakt, że trzeba grać w języku angielskim.

“Tematyka jest dość kontrowersyjna i jest związana z nagością. Gdzieś we mnie była ta bariera i musiałam ją przekroczyć w swojej głowie – powiedziała Anna Maria.

Natomiast aktor miał już doświadczenie w takich rolach co ułatwiło mu prace na planie.

“Byłem gotowy do tego rodzaju scen. (…) miałem już takie głębokie sceny ukazujące seks we Włoszech, dlatego było to dla mnie prostsze, aby te sceny kręcić w Polsce.

Swoim bagażem zawodowym był ogromnym wsparciem dla aktorki, która to docenia. Jest zdania, że udało im się stworzyć relację opartą na zaufaniu.

“Mieliśmy dwa tygodnie na to, aby się poznać przed rozpoczęciem zdjęć. To jest bardzo skondensowany czas, musieliśmy go wykorzystać maksymalnie, żeby rozmawiać ze sobą – powiedziała Anna Maria.

Zdradzając szczegóły wspomina bardzo dobrze prace na planie. Jest to również zasługa ekipy, która stworzyła profesjonalne warunki do scen intymnych.

“Przez to, że musieliśmy poznać się w tak krótkim czasie i sobie zaufać, wytworzyła się między nami taka prywatna i taka bardzo mocna relacja, która przerodziła się w przyjaźń. Michele dał mi ogromne wsparcie, jeżeli chodzi o poczucie bezpieczeństwa.

“To wcale nie było tak, że kręciliśmy je przy całej ekipie, to odbywało się w bardzo profesjonalnych, intymnych warunkach i tym bardziej czuliśmy się komfortowo i bezpiecznie

Instagram/anna_maria.sieklucka

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz