Reklama
Strona głowna Gwiazdy Górniak odwołuje koncert

Górniak odwołuje koncert

od Karolina Melon
Reklama
 Edyta Górniak gwiazda muzycznego show biznesu w ostatniej chwili odwołała koncert.
Impreza miała się odbyć w Czarnkowie 8 czerwca. Powodem jest nie spełnianie wymogów BHP.
Artystka bała się o swoje bezpieczeństwo. Na oficjalnym profilu piosenkarki ukazało się oświadczenie. Między innymi pisze,że impreza nie byłaby bezpieczna, ani dla niej, ani dla fanów którzy przyszli na koncert.
Manager Edyty wrócił słowami do tragicznego wypadku ze stycznia br, który miał miejsce na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oto całe oświadczenie;
“Szanowni Państwo, ze względu na brak przygotowania pod kątem przepisów BHP dla imprez masowych, dzisiejszy koncert w mieście Czarnków, w którym wystąpić miała Edyta Górniak, zostaje odwołany.Przygotowanie tego koncertu według ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych nie spełniło żadnego(!) z wymogów regulaminu BHP.
“Jest nam ogromnie przykro, gdyż jeszcze wczoraj Artystka z radością zapowiadała swój udział i bardzo cieszyła się na muzyczne spotkanie z mieszkańcami Czarnkowa w przepięknej Wielkopolsce.
“Ze względu na doświadczenia styczniowe, które dotknęły całą Polskę, musimy Wszyscy dbać o wzajemne, wspólne, bezpieczeństwo. “Jest nam ogromie przykro, że przekazujemy Państwu taką wiadomość.
Z poważaniem, Management Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz