Reklama
Strona głowna Gwiazdy Gosia Andrzejewicz o Eurowizji 2020! Czy piosenkarka weźmie udział w kolejnych preselekcjach?!

Gosia Andrzejewicz o Eurowizji 2020! Czy piosenkarka weźmie udział w kolejnych preselekcjach?!

od Damian Kowal
Reklama
Gosia Andrzejewicz wypowiedziała się na temat Eurowizji 2020. Czy zamierza zgłosić swoją kandydaturę?

Piosenkarka nie zamierza brać udziału w najbliższych preselekcjach konkursu Eurowizji! Dlaczego odmówiła udziału w konkursie? W rozmowie z reporterką jastrzabpost.pl zdradziła powody swojej decyzji:

W tym roku absolutnie odpuszczam sobie temat Eurowizji. Ja reaguję negatywnie dlatego, że mam bardzo negatywne doświadczenia z polskim jury. Za każdym razem odrzucają moją piosenkę i już mi się znudziło wysyłanie utworów.

Gosia od 2006 roku przesyłała zgłoszenia swoich piosenek do których niestety nie została zakwalifikowana.
Jak wspomina gwiazda ma teraz zupełnie inne plany więc nie w głowie jej temat Eurowizji. Już niebawem światło dzienne ujrzy teledysk Gosi do singla “Dlaczego”. Andrzejewicz zdradziła, że zobaczymy w nim zupełnie inną piosenkarkę… Będzie to Gosia po metamorfozie:

Szykuję teledysk do singla „Dlaczego”, który na YouTube już ma ponad 100 tysięcy wyświetleń. Także to w ciągu 2 tygodni. Natomiast za miesiąc kręcimy teledysk do kolejnej piosenki. Będzie nie tylko metamorfoza Gosi zewnętrzna, ale także muzyczna.

Czekacie na nowy teledysk od Gosi? A może żałujecie, że nie zgłosi się w tym roku do konkursu Eurowizji?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Gosia Andrzejewicz zdradza sekret schudnięcia w 3 miesiące! - Begio.pl 14 listopada 2019 - 22:16

[…] Gosia Andrezejewicz zdradziła sekret schudnięcia w okresie trzech tygodni! Jak wyglądała jej dieta? Piosenkarka dołączyła do osób, które postanowiły przejść na zdrowy tryb życia. Zaczęła więc bardziej o siebie dbać i lepiej się odżywiać. Podczas jednego z wywiadów dla portalu przeambitni.pl wspomniała o sekrecie dbania o figurę: […]

Napisz

Zostaw komentarz