Reklama
Strona głowna Gwiazdy Gosia Andrzejewicz przeszła sporą metamorfozę!

Gosia Andrzejewicz przeszła sporą metamorfozę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Gosia Andrzejewicz postanowiła zmienić swój wygląd. Gwiazda nie tylko sporo schudła. Celebrytka również zmieniła swoją fryzurę. Swoją metamorfozę pokazała podczas finału Mister Polski 2019. Spójrzcie tylko jak prezentowała się na niej!

Gosia Andrzejewicz dużo zmieniła w swoim wyglądzie. Całkiem niedawno pochwaliła się, że straciła dużo zbędnych kilogramów. Gwiazda zdradziła w jaki sposób to zrobiła. Dodała również, że po zmianie swojego trybu życia dużo lepiej się czuje.

Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało, a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego. Gdybym trzymała się diety rezultaty byłyby większe, ale ja kocham jeść, więc nie spodziewajcie się po mnie figury modelki- przyznała na swoim instagramie.

Gwiazda do swojej nowej figury postanowiła zmienić swoją fryzurę. Swoją metamorfozą pochwaliła się swoją nową fryzurą na finale Mister Polski 2019. Celebrytka zdjęła swoje doczepy oraz zmieniła kolor swoich włosów. Spójrzcie tylko jak teraz się prezentuje. Naszym zdaniem wygląda w tym wydaniu dużo lepiej a waszym? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz