Reklama
Strona głowna Gwiazdy Gosia Andrzejewicz zdradza prosty sposób na utratę kilogramów

Gosia Andrzejewicz zdradza prosty sposób na utratę kilogramów

od Karolina Melon
Reklama
Gosia Andrzejewicz skończyła 35 lat. W okresie swojej kariery rożne miewała etapy jednak teraz ma najlepszy czas. Piosenkarka wygląda zjawiskowo, zachwyca swoja figurą, jej metamorfoza jest ogromna. Gwiazda schudła 12 kilo i wszystko wskazuje, że na tym nie koniec. Jednak okazuje się, że nie ma nic za darmo kosztowało ją to sporo wysiłku i przede wszystkim zmianę diety. Wokalistka zdradza nam szczegóły :

“Jeśli chodzi o dietę, to bardzo pilnuję tego, aby nie dotykać białego cukru pod żadną postacią. Słodycze omijam z daleka i to jest bardzo dobry kierunek. To świetnie wpływa na moją figurę, choć zerwać z cukrem było trudno. Zobaczymy, jak będzie na wakacjach, bo tam pewnie czeka na mnie wiele pokus. Postaram się być silna i im nie ulegać. (…) Staram się jeszcze nie jeść laktozy i glutenu, ale to ze względu na moje alergie – wyznała piosenkarka.

Jej dzienna dieta wynosi tylko 1700 kcl, do tego ciężka praca z osobistym trenerem. Efekty było widać już po czterech miesiącach. Życzymy dalszej wytrwałości piosenkarce.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz