Reklama
Strona głowna Gwiazdy Gosia Andrzejewicz zdradziła sekret spektakularnego schudnięcia!

Gosia Andrzejewicz zdradziła sekret spektakularnego schudnięcia!

od Damian Kowal
Reklama
Gosia Andrzejewicz zdradziła sekret swojej diety. To dzięki niej piosenkarce udało się zrzucić ponad 12 kg! Piosenkarka zdradziła w jaki sposób sobie z nią poradziła. Czy było bardzo ciężko?!

Gosia schudła dzięki bardzo restrykcyjnej i odpowiednio dobranej diecie. Jeszcze nie tak dawno gwiazda nie czuła się w 100 % swobodnie w swoim ciele. Teraz, gdy odstawiła cukier, laktozę i gluten:

Minus 12 kilo. Cały czas idę w dobrym kierunku. To nie było planowane, ale impulsem do tego, aby zacząć ćwiczyć, zacząć się dobrze odżywiać było to, że czułam na koncertach, że brakuje mi kondycji. Chciałam jak najwięcej energii przekazać swojej publiczności, a nie mogłam, bo ciało mnie powstrzymywało. Postanowiłam zacząć profesjonalne treningi. Mam narzucony rygor diety – musiałam odrzucić gluten, laktozę, wszystkie słodycze. Dokładnie ważyć to, co jem.

W rozmowie z jastrzabpost.pl zapowiedziała, że to nie koniec jej metamorfozy. Jaki cel przybrała teraz?

Cieszę się, że dokonałam takiej zmiany. Czuję się 10 lat młodziej. To nie jest moja docelowa waga. Do takiej mojej idealnej, brakuje mi 3 kilo. Myślę, że na Sylwestra tak będzie. Obawiam się efektu jo-jo. Ale będę się starała ćwiczyć regularnie i absolutnie nie wrócę do słodyczy i takiego trybu, który miałam wcześniej.

Trzymamy kciuki za wszelkie ustalenia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz