Reklama
Strona głowna Ogólne Gosia Szmal odgryza się Magdzie Gessler!

Gosia Szmal odgryza się Magdzie Gessler!

od Damian Kowal
Reklama
Gosia Szmal odgryzła się Magdalenie Gessler! Co takiego wydarzyło się  między kobietami?!

Gwiazda “Big Brothera” skomentowała nieład w kuchni o którym mówiła wcześniej Gessler. Chodzi o wizytę restauratorki w domu Wielkiego Brata. Wychodząc była załamana brudem w kuchni uczestników domu. Szmal skomentowała to słowami:

Absolutnie wyssane z palca, pod publiczkę. Jeżeli chodzi o porządek, no to Sara gdzieś tam się tym zajmowała, w kuchni też mimo wszystko staraliśmy się żeby to miało jakieś ręce i nogi. Ja powiedziałam od razu, że ja do sprzątania się nie będę szczególnie rwała, ale ja jednak bardzo dużo czasu spędzałam w tej kuchni. Ugotować żarcia na tyle osób, to też nie jest godzinka, tylko to jest pół dnia…

W rozmowie z przeambitni.pl Gosia oceniła również według niej niesłuszne oskarżenia Magdy co do bałaganu w kuchni:

Jest to jakiś element reżyserii…przyszła Magda Gessler do programu, wylała na mnie wiadro pomyj, to raczej ja miałam bardzo duże poczucie niesprawiedliwości z tego tytułu, że były promowane postawy, które dla mnie nie są fundamentalne w życiu.

Szmal poruszyła również pewne kwestie kobiet. Według niej nie wszystko czasami jest do zrobienia, skomentowała przy tym fryzurę Gessler w kuchni:

Jak ja miałam łazić w lokach po kuchni? Żeby ludzie znajdywali tam w jedzeniu moje kłaki? Ja jestem fanką Kuchennych Rewolucji generalnie, to zawsze jak ona wchodzi do kuchni w tych wszystkich restauracjach, to mówię: Boże Magda, zwiąż kuź*a te kłaki wchodzi do jedzenia! Weź te loki ogarnij to!

Według Was Gosia ma rację czy jednak przesadziła?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Szmal (@gosia_szmal_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz