Gramofon wykonawczy: Atlantic Advances SVP; Roc Nation School Staffs Up

Matt Engelman został awansowany na stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży i streamingu w Atlantic Records. Engelman pozostał w Atlantic od 2001 roku. Będzie nadal wykorzystywać swoje doświadczenie w rozwoju wytwórni po awansie z poprzedniej roli, wiceprezesa ds. sprzedaży i streamingu.

Gimel „Young Guru” Keaton dołączył do Roc Nation School of Music, Sports and Entertainment na Long Island University jako dyrektor programu technologii muzycznych, przedsiębiorczości i produkcji. We współpracy z Roc Nation School, laureat Nagrody Grammy Keaton ogłosił również pełne stypendium, które zostanie przyznane jednemu wysoko wykwalifikowanemu studentowi.

Milan Rokic został mianowany wiceprezesem AEG Presents Asia, oddziału AEG Presents, jego macierzystej firmy zajmującej się promocją koncertów i rozwojem artystów. Odpowiadając Adamowi Wilkesowi (prezesowi i dyrektorowi generalnemu AEG Presents Asia), weteran branży regionu Azji i Pacyfiku poprowadzi zespół AEG Presents Asia w pozyskiwaniu i wdrażaniu działalności koncertowej w zakresie nieruchomości związanych z muzyką, sportem i festiwalami.

Clark Mims Tedesco i Jamie Younger zostali awansowani na wiceprezesów ds. rozwoju artystów w Warner Music Nashville. Tedesco i Younger będą nadal raportować do Shane ’ a Tarletona, evp of artist development. Para wykorzysta swoje mocne strony, aby kontynuować pracę nad rozwojem Warner Music Nashville.

Paul Dien został zatrudniony jako wiceprezes ds. rozwoju i partnerstwa w GRAMMY Museum®, gdzie będzie kierował zbieraniem funduszy i rozwojem Muzeum, marketingiem i mediami społecznościowymi oraz strategicznymi partnerstwami marek z naciskiem na dywersyfikację wniesionych i uzyskanych przychodów. Dien będzie również wspierać działalność edukacyjną i kuratorską Muzeum. Ponadto będzie kierował nowo połączonymi działami Muzeum, kierując zarówno zespołami marketingu, jak i rozwoju.

Brooke Morrow został zatrudniony jako evp kreatywnego rozwoju w firmie rozrywkowej Elektryczne Poczuj. W nowo utworzonej roli Morrow będzie nadzorować działy kreatywne i A&R, jednocześnie dążąc do wspierania synergii między różnymi ramionami kreatywnymi firmy. Dodatkowo Morrow będzie pracować nad rozszerzeniem listy talentów Electric Feel-która obejmuje artystów, producentów, autorów tekstów i inżynierów.

Na-ima Braimah Laura Ropers

Na-ima Braimah dołączył do Page 1 Management jako dyrektor generalny na Australię i Nową Zelandię. Z siedzibą w Sydney, w nowym biurze Page 1, Braimah poprowadzi Australijskie wysiłki firmy, podpisując i zarządzając talentami. Zgłosi się do założyciela i dyrektora generalnego strony 1, Ashley Page. Firma reprezentuje kilku twórców muzycznych, w tym nagrodzonego Grammy pisarza i producenta Joela Little, nominowanego do Nagrody Grammy Drew Pearsona i Worldwide adult Pop Songs chart-topper Jawsh 685.

Sean Striegel poprowadzi midwest promotor Mammoth, Inc.nowo wystrzelony Mamut Północno-Wschodni. Z siedzibą w nowo powstałym oddziale w Nowym Jorku, Striegel wykorzysta swoją wieloletnią wiedzę w zakresie kupowania koncertów i produkcji wydarzeń w Mammoth, ustanawiając obecność na wschodnim wybrzeżu dla różnych wydarzeń NA ŻYWO, od klubów po trasy krajowe.

Carla Denham została zatrudniona w Music Health Alliance (MHA) na nowo utworzonym stanowisku chief external relations officer. Denham will joizespół MHA pomaga ponad 18 000 profesjonalistom z branży muzycznej w ich potrzebach zdrowotnych, począwszy od pomocy przy rachunkach medycznych po wskazówki dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego. Wysiłki zespołu obejmują: lokalizowanie lekarzy lub leków na receptę, identyfikowanie dotacji dla osób odzyskujących poważne problemy zdrowotne, pomoc w niedrogim ubezpieczeniu zdrowotnym i odpowiadanie na pytania dotyczące świadczeń Medicare.

Erica Krusen został zatrudniony jako senior director of cultural influence w firmie Gibson manufacturer Marki. Po zdobyciu 15 lat doświadczenia z MusiCares, weteran branży wykorzysta opowiadanie historii, ukierunkowane partnerstwa, aktywacje o wysokim wpływie i międzynarodowej sieci multimedialnej, aby poszerzyć publiczność Gibson Brands’.

Dystrybutor B2B FUGA wzbogacił swój zespół o nowe zatrudnienie i promocje. Helen Barrass dołącza do zespołu fuga w Wielkiej Brytanii jako szef strategii marketingowej. Z siedzibą w londyńskim biurze firmy, Barrass będzie podlegał bezpośrednio Craigowi Mayowi, szefowi usług marketingowych fugi. Dodatkowo Ryan Stockwell został zatrudniony w zespole firmy w Los Angeles jako starszy dyrektor ds. usług marketingowych. Juli Miranda została zatrudniona w biurze FUGA w Amsterdamie jako kierownik kampanii cyfrowej. Gemma Hart dołącza do fugi jako digital Accounts manager w Wielkiej Brytanii. Chiara Benedetti została zatrudniona jako koordynator operacji marketingowych. Melissa Fernie została awansowana na head of audience engagement po roli menedżera ds. Laura van der Sanden awansowała na stanowisko dyrektora ds. usług marketingowych ds. analityki i operacji. Massimo Reali został awansowany na stanowisko dyrektora ds. usług marketingowych na Europę Południową, Europę Wschodnią i kraje nordyckie. Karma Bertelson została promowana na stanowisko menedżera strategii marketingowej w Wielkiej Brytanii.

Jon Vlassopulos, były wiceprezes Roblox i globalny szef muzyczny, dołączył do rady doradczej Dubit, brytyjskiego projektanta gier metaverse.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version