Reklama
Strona głowna Gwiazdy Grzegorz Turnau “na pokaz” wspiera WOŚP?!

Grzegorz Turnau “na pokaz” wspiera WOŚP?!

od Damian Kowal
Reklama
Grzegorz Turnau opowiedział o tym w jaki sposób wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Czy robi to “na pokaz” pod publikę?!

Jakie zdanie na temat Fundacji oraz angażujących w pomoc gwiazd ma Grzegorz? W rozmowie z portalem przeambitni.pl dokładnie wyraził swoje zdanie na ten temat:

To są bardzo uprawnione głosy. Ja jestem tu na pokaz. Chce się pokazać z najlepszej strony, jaką mam. Nie udawajmy, że nie chcemy się pokazać z dobrej strony, jaka jest w nas. Po to tu jesteśmy.

Turnau skomentował, że “bycie na pokaz” nie jest niczym złym. A co sądzi o doniesieniach mówiących o tym, ile i kto wrzucił do orkiestrowej puszki?

Bardzo bym polecał niefałszowanie sytuacji. Sytuacja jest taka: chodzi o to, żeby zebrać jak największy fundusz na konkretną rzecz. Do tego celu można używać różnych narzędzi. Jednym z tych narzędzi jest rozpoznawalność publiczna i być może jakieś grono sympatyków tego, co się proponuje, swojej twórczości. I w tym sensie ja tu jestem właśnie na pokaz i po to, żeby ludzi, którzy kojarzą moją twórczość z czymś pozytywnym, zachęcić do wpłaty na Wielką Orkiestrę.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Co sądzicie o gwiazdach wspierających WOŚP?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Grzegorz Turnau (@grzegorz_turnau)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz