Reklama
Strona głowna Hot Grzesiek i Anna Bardowscy z “Rolnik szuka żony” ponownie zostali rodzicami

Grzesiek i Anna Bardowscy z “Rolnik szuka żony” ponownie zostali rodzicami

od Karolina Melon
Reklama
Grzesiek i Anna Bardowscy doczekali się drugiego dziecka. Okazuje się, że macierzyństwo z dwójką dzieci nie jest takie straszne:

“Znowu nie sprawdziły się opowiadania naszych znajomych, jak to przy dzieciach jest ciężko, bo Liwia póki co jest megagrzeczna! Jedzonko spanko, do płaczu musi być naprawdę zdenerwowana – zapewnia Grzesiek.

Materiały prasowe

Obecnie rolnik będzie mógł więcej czasu spędzać z żoną i dziećmi ze względu na porę roku. Prace polowe powoli dobiegają końca:

“Jasiu tak się rozgadał, tak jest wszystkiego ciekawy i nigdy się nie męczy, że pomoc jest jak najbardziej wskazana. Fajnie też zareagował na Liwię, może przez nasze tłumaczenia przez całą ciążę – podchodzi do niej, powie, że jest bardzo miła, abo da jej jakiegoś pluszaka i na tym się interakcja kończy bo przecież ma tyle innych, ważniejszych spraw do załatwienia – to na wielki plus- dodał dumny tata.

Młodym rodzicom gratulujemy.

Para jest wspaniałym przykładem na to, że program “Rolnik szuka żony” odnosi sukcesy. Ma ogromną oglądalność i mnóstwo chętnych do udziału w kolejnych edycjach.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz