Gwiazda „Ant-Mana” Michael Peña Mówi, Że Jego Syn Zmienił Swoje Życie

CENTURY CITY, CALIFORNIA - FEBRUARY 11: Michael Peña attends the Premiere Of Columbia Pictures'

Michael Peña zagrał agenta DEA w „Narcos: Mexico”, ale pojawił się również w filmach przyjaznych dzieciom, takich jak” The Lego Ninjago Movie „i” My Little Pony: The Movie”.”Jest nawet w” Ant-Man „i jego sequelu,” Ant-Man and the Wasp ” — i może pojawić się również w nadchodzącym „Ant-Man and the Wasp: Quantumania”, który będzie częścią niedawno odsłoniętej fazy 5 Marvela (choć nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony). Tak czy inaczej, jego różnorodność prac zawiera treści, które bardzo specjalny fan może dostroić: jego syn!

Oznacza to również, że Peña i jego żona, aktor, scenarzysta i producent Brie Shaffer, mogą zabrać syna na premiery filmowe, które już zrobili. Od czasu do czasu cała rodzina wychodzi na wspólne imprezy, ale zarówno Peña, jak i Shaffer pozostają bardzo prywatni. Oto, co wiemy o synu Peñy i dynamice rodziny.

Syn Michaela Peñy: Roman Joel Peña

Roman Peña urodził się w 2008 roku. Jest jedynym dzieckiem Peñy i Shaffera. Peña i Shaffer nie dzielą się zbyt wiele o swoim życiu w mediach społecznościowych, ale wiemy, że ten pierwszy zrobił sobie tatuaż dla syna po urodzeniu. Ma piękną, dużą klatkę piersiową z imieniem Romana. Podzielił się również z Entertainment Tonight w 2018, że posiadanie syna całkowicie zmieniło wszystko, oczywiście, ale przede wszystkim to, jak zachowuje się na planie. Powiedział, że bycie ojcem sprawiło, że stał się bardziej ostrożny: „nawet sposób, w jaki TERAZ jeżdżę, jest trochę bardziej ostrożny.”

W „Narcos: Mexico” powiedział, że bycie ojcem naprawdę wpłynęło na jego rolę agenta DEA Kiki Camareny. Prawdziwy Camarena został zamordowany za swoje wysiłki w celu złapania przestępców, co Peña trzymał z tyłu głowy podczas pracy nad serią. „Masz poczucie potencjalnej straty, jakbyś nie chciał, aby twoje dzieci dorastały bez rodzica” „Więc bierzesz to pod uwagę, gdy jesteś blisko niebezpieczeństwa lub czego nie.”

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version