Reklama
Strona głowna Ogólne Gwiazda Górnika Zabrze odejdzie z polskiej ligi?

Gwiazda Górnika Zabrze odejdzie z polskiej ligi?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Igor Angulo w zimowym oknie transferowym może odejść z Górnika Zabrze. Kontrakt hiszpańskiego napastnika wygasa wraz z końcem czerwca przyszłego roku, a nowej umowy wciąż brak. Mimo wieku, 35-letni napastnik nie narzeka na brak ofert.

35-letni Igor Angulo od kilku lat imponuje formą w ekstraklasie. Król strzelców ligi polskiej z ubiegłego sezonu, w obecnym strzelił już 9 goli. W poprzednim był królem strzelców dzięki strzelonym 24 bramkom. Mimo wysokiej skuteczności, Górnik Zabrze wciąż nie przedłużył kontraktu swojego najlepszego strzelca. Jego obecna umowa wygaśnie wraz z końcem czerwca przyszłego roku. Negocjacje zawodnika z władzami klubu się przeciągają i wyglądają coraz dziwniej. Władze Górnika twierdzą, że są po rozmowach z graczem. On sam uważa jednak, że propozycji nowej umowy nie otrzymał, mimo że chciał załatwić wszelkie formalności przed świętami Bożego Narodzenia.

Wiele wskazuje na to, że Angulo stracił już cierpliwość i nadzieję na pozostanie na dłużej w Górniku. Kontrakt do czerwca 2020 roku nie oznacza jednak, że Hiszpan będzie grał w Zabrzu jeszcze przez pół roku. Mimo wieku napastnika, jego pozyskaniem interesuje się wiele klubów i być może drużynę zmieni on już w styczniu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz