Reklama
Strona głowna Ogólne Gwiazdy bawiły się na 3. urodzinach Hulakula. Finaliści konkursu Mister Polski 2019, Piotr Stramowski, Wiktoria Gąsiewska

Gwiazdy bawiły się na 3. urodzinach Hulakula. Finaliści konkursu Mister Polski 2019, Piotr Stramowski, Wiktoria Gąsiewska

od Robert Kowalczyk
Reklama
Wubiegłą sobotę kultowe centrum rozrywki Hulakula (ul. Jagiellońska 82B, Warszawa) wypełniło się gwiazdami. Tradycyjnie Hulakula świętowała swoje urodziny w gronie najbardziej lubianych i śledzonych przez miliony Polaków gwiazd. Chłodna noc listopadowa po raz kolejny okazała się gorąca.

Zabawę rozpoczął 4. Charytatywny Turniej Bowlingowy, podczas którego gwiazdy walczyły o jak najwyższy czek dla Fundacji Spełnionych Marzeń, która wspiera dzieci i młodzież chorującą na nowotwory.

goodonepr.prowly.com

W rywalizacji wzięły udział drużyny składające się z uczestników Big Brothera (Madzia Wójcik, Kasia Olek, Łukasz Darłak, Klaudia Marchewka, Igor Jakubowski, Karolina Wnęk i inni). Warsaw Shore (m.in. Eliza i Paweł Trybała, Don Kasjo, Wiktoria Sypucińska), Misterów (Daniel Borzewski, Adrian Pętel, Bartek Kurowski, Michał Grudzień i Jakub Bzdawka). Udział brali również aktorzy z seriali „Na Sygnale” i „Gliniarze”, a także Reprezentacja Artystów Polskich.

Tegoroczny tytuł oraz statuetkę Mistrza Bowlingu zdobył tegoroczny Mister Polski, Daniel Borzewski. Jego wynik przełożył się na wsparcie finansowe Fundacji Spełnionych Marzeń w wysokości 12 600 zł.

Z kolei najlepszą drużyną okazała się skład Reprezentacji Artystów Polskich: Michał Szyc, Maciej Florek, Marcin Piętowski.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Daniel Borzewski ma zamiar pracować dla "Tańca z Gwiazdami"?! - Begio.pl 8 stycznia 2020 - 09:27

[…] Daniel Borzewski Mister Polski znalazł nowy sposób na siebie! Chciałby wykorzystać tytuł mistera i zostać trenerem w programie “Taniec z Gwiazdami”. […]

Napisz

Zostaw komentarz