Reklama
Strona głowna Ogólne Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019

Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019

od Robert Kowalczyk
Reklama
Już 9 czerwca w ramach Earth Festival Uniejów odbędzie się wielki koncert „Gwiazdy dla Ziemi”. Wystąpią: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Kasia Kowalska, LemON, Liber, Andrzej Piaseczny, Piotr Cugowski, Future Folk, Grzegorz Hyży, InoRos, Stachursky. Koncert poprowadzą: Aleksandra Szwed, Krzysztof Ibisz i Kabaret Paranienormalni.

EARTH FESTIVAL to nowoczesny i multimedialny festiwal. Oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie.

Chcemy uświadomić coraz bardziej widocznie postępującą degradację życia na ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi.

To okazja, by w ramach EARTH FESTIVAL nie tylko miło spędzić czas. Także spotkać się z ludźmi, którzy pragną coś zmienić.

To szansa na wymianę doświadczeń i pomysłów, na wzajemne inspiracje i dzielenie się pozytywną energią tysięcy uczestników. Tegoroczna edycja EARTH FESTIVAL potrwa dwa dni 8-9 czerwca i poza koncertem, odbędą się projekcje dwóch filmów.

“Let’s clean our country”, które poprzedzi  spotkanie z reżyserem tego świetnego dokumentu – Adamem Grzanką oraz na hit oskarowy „Bohemian Rhapsody”.

Podczas festiwalu działać będzie TME.EU EKO PARK pełny atrakcji dla dorosłych i dzieci takich jak gigantyczne dmuchańce, łazik marsjański i bolid ECO Arrow. A także, zostaną w nim przeprowadzone EKO warsztaty dla dzieci, uczące poprzez zabawę postaw proekologicznych. Wszystkich fanów tańca zapraszamy na zumbę z trenerami B:FIT i na Taniec Dla Ziemi z Tomkiem Barańskim.

Pierwsza edycja festiwalu, która odbyła się w dniach 07-08 lipca 2018 roku to był strzał w dziesiątkę. Do Uniejowa przyjechało tysiące miłośników dobrej zabawy i ponad milion widzów przed telewizorami.

Koncert „Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival Uniejów 2019” – 9 czerwca, w niedzielę, o godz.20:00 w Telewizji Polsat!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz