Reklama
Strona głowna Instagram Gwiazdy Instagrama przerażone! Wielkie czyszczenie czy niebywała wpadka?

Gwiazdy Instagrama przerażone! Wielkie czyszczenie czy niebywała wpadka?

od Karolina Melon
Reklama
Instagram jest jednym z najpopularniejszych serwisów fotograficzno-społecznościowych XXI wieku. Można przypuszczać, że ma więcej sprzymierzeńców niż sam Facebook, który posiada nieco liczniejsze funkcje i możliwości. Aczkolwiek to właśnie Instagram spopularyzował wymianę zdjęć i dzielenia się danym momentem z życia między użytkownikami. Jednakże i takim portalom zdarzają się wtopy. 13-nasty nie bez powodu jest postrzegany przez niektórych jako dzień pechowy. Tak samo jak czarny kot, lub zbite lustro.

To właśnie dzisiaj niezliczonej ilości użytkowników Instagrama wyidealizowany świat legł w gruzach. Wszystko za sprawą małego błędu portalu i ubywających followersów. Straty dosięgły nawet największe gwiazdy, takie jak Adriana Grandę, które w ciągu nocy straciła na swoim koncie blisko 3 milionów obserwujących. Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że Instagram znów robi „czystki” nieaktywnych kont, wykupionych botów, które miały podbijać liczby. Po burzy jaką rozpętali użytkownicy, Instagram wyjaśnił i przyznał, że to nie jest jedna z akcji, jakie zapowiadał w listopadzie ubiegłego roku, lecz problem techniczny

 

Jak widać niewiele trzeba, aby uświadomić młodym ludziom, jak płytki jest ich światopogląd i idee, jakimi kierują się w życiu. Wystarczy jeden błąd techniczny, aby ich świat stał się bez celu i planów na dalsze życie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz