Reklama
Strona głowna Ogólne Gwiazdy Napoli kuszone przez chińskie drużyny

Gwiazdy Napoli kuszone przez chińskie drużyny

od Bartek Robaczkowski
Reklama
W lutym tego roku do Chin przeniósł się wieloletni kapitan Napoli – Słowak Marek Hamsik. Wielce prawdopodobne, że na podobne transfery zdecydują się dwójka innych zawodników klubu z Neapolu. Konkretnie chodzi o Driesa Mertensa oraz Jose Callejona. Medialne doniesienia skomentował już prezes klubu Aurelio De Laurentis.

Reprezentant Belgii oraz Hiszpanii reprezentują włoski klub od sześciu lat. Obaj, właściwie w każdym sezonie, stanowią o sile ataku neapolitańskiego klubu. Czas biegnie jednak nieubłaganie… oboje w przyszłym roku skończą 33 lata. Co ważniejsze ich obecne umowy wygasają po zakończeniu obecnych rozgrywek.

Wielu piłkarzy decyduje się spędzić piłkarską emeryturę w chińskiej Super League, gdzie mogą liczyć na ogromne zarobki. Włoskie media informowały niedawno, że Mertens i Callejon otrzymali od Napoli propozycje przedłużenia dotychczasowych umów. Nie jest jednak pewne, czy zawodnicy zdecydują się na nie, zwłaszcza, że na horyzoncie pojawiły się oferty Chin.

“Jeśli chcą się sprzedać do Chin, gdzie będą wieść gówniane życie za ogromne pieniądze, jest to ich problem. Dla mnie pieniądze są środkiem, a nie celem. Jeśli oni mają na to inny pogląd, niech przeniosą się do Chin” to słowa prezesa klubu Aurelio De Laurentisa.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz