Reklama
Strona głowna Gwiazdy Hanna Lis ostro krytykuje TVP

Hanna Lis ostro krytykuje TVP

od Karolina Melon
Reklama
Materiały prasowe

Hanna Lis postanowiła ostro skrytykować TVP a dokładnie prezesa Jacka Kurskiego. Powodem jej złości jest “Sylwester Marzeń z Dwójką”. Dziennikarka obejrzała koncert sylwestrowy , który przed telewizorami oprócz niej zgromadził ponad 8 milionów widzów. Zdania co prawda są podzielone jeśli chodzi o zadowolenie, ale nikt nie skrytykował imprezy i jego organizatorów tak ostro jak Hanna Lis. Z całą pewnością koncert się jej nie spodobał, a swoją opinie postanowiła wyrazić na profilu na Twitterze.Posunęła się stanowczo za daleko porównywając Jacka Kurskiego do hitlerowców.

“Sowieci i hitlerowcy wymordowali lwią cześć polskiej inteligencji. Ciąg dalszy nastąpił za komuny. Dzieło domyka towarzysz Kurski. Bez jednego wystrzału – napisała dziennikarka na Twitterze.

Materiały prasowe

Jej słowa również nie spodobały się użytkownikom Twittera, którzy krytykując ją w swoich komentarzach wyraźnie stanęli po stronie prezesa TVP.

“A Pani to chyba napisała bez jednego głębszego namysłu.

“Porównała Pani disco-polo do zbrodni przeciwko ludzkości. Wow..

“Co trzeba mieć w głowie, by w jednym twicie zrównać zamiłowanie do (…) gatunku muzycznego ze zbrodniami wojennymi?

Zamiast pisać z taka nienawiścią może wystarczyło zmienić kanał telewizyjny. W końcu nikt nikogo nie zmusza do oglądania programu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz