Reklama
Strona głowna Gwiazdy Hanna Lis świętuje urodziny swojej córki!

Hanna Lis świętuje urodziny swojej córki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Hanna Lis ostatnio miała powód do świętowania. Celebrytka na swoim instagramie ogłosiła, że jej córka własnie skończyła 21 lat. Gwiazda z tej okazji pokazała na swoim profilu kilka jej starych zdjęć.

Hanna Lis należy do takich gwiazd, które raczej bardzo rzadko publikują w internecie zdjęcia swoich dzieci. Dziennikarka jest mamą dwójki dzieci, które raczej nie ciągnie do show-biznesu. Własnie przez to każde zamieszone zdjęcie w internecie z córkami budzi wśród fanów wielki szok. Tak i stało się tym razem.

Hanna jest matką 19-letniej Anny oraz 21 letnie Juli. Własnie ta starsza dziś obchodzi swoje urodziny. Celebrytka z tej okazji na swoim instagramie pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Julką. Warto dodać, że na opublikowanej fotografii jest ona jeszcze małym dzieckiem. W opisie dziennikarka również zdradziła, że wówczas za obiektywem stał Marcin Tyszka.

Miłość od pierwszego wejrzenia, która trwa dokładnie, co do dnia, 21 lat! Pięknych urodzin moja piękna Juliś – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Pod dodaną fotografią ukazało się bardzo dużo miłych komentarzy.

Ależ Pani była piękna  i nadal jest!

Piękna córka! Piękna mama! I miłość bez końca

Urocze zdjęcie

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz