Reklama
Strona głowna Gwiazdy Hanna Lis z uśmiechem komentuje szpitalne zdjęcie byłego partnera

Hanna Lis z uśmiechem komentuje szpitalne zdjęcie byłego partnera

od Karolina Melon
Reklama
Hanna Lis odniosła się do zdjęcia, które Tomasz Lis opublikował na swoim Twitterze. Dziennikarz na początku tygodnia trafił do szpitala z podejrzeniem udaru. Jednak po dokonaniu szczegółowej diagnostyki oraz postawieniu diagnozy opuścił szpital. Zdążył jeszcze opublikować zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

“Wszystkim Wesołych Świąt. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie pod wozem, a będąc “pod”  pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać – napisał.

Materiały prasowe

Zdjęcie jak uważa była partnerka nie wyszło najlepiej. Postanowiła więc je skomentować. Pozostaje nam wierzyć w jej słowa i czekać na rozwój sytuacji.

“Mistrzem selfie to ty nie jesteś, influencerki z ciebie nie będzie. Zaręczam, że w realu (Lis) wygląda duuuuuużo lepiej – stwierdziła.

Dziennikarz obecnie czuje się już dużo lepiej i wyszedł ze szpitala. Nie należy do osób, które od razu chwalą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Informacje o swoim stanie zdrowia podał do wiadomości publicznej w późniejszym terminie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia oraz wszystkiego dobrego na Święta.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz