Reklama
Strona głowna Gwiazdy Hanna Polk nie żyje

Hanna Polk nie żyje

od Karolina Melon
Reklama
Hanna Polk nie żyje, była pierwszą żoną aktora Piotra Polka. O jej śmierci poinformowała jej siostra. Kobieta zmarła nagle w wieku 56 lat.

“Moi Drodzy, to smutny dla mojej rodziny fakt. W wieku 56 lat, dnia 4 grudnia 2019 roku, odeszła nagle od nas moja jedyna siostra Hanna Wrycza-Kurkowska, zawodowo znana jako Hanna Polk. Nie znamy jeszcze daty pogrzebu. O tej dacie powiadomię trochę później w klepsydrach i nekrologu oraz tu na FB. Dziękujemy za złożone nam wyrazy współczucia – napisała Aleksandra Maria Zdrojewska.

Hanna Polk występowała między innymi w takich produkcjach jak “Klan” i “Na dobre i na złe”. Jej życie od początku nie było kolorowe. Z Piotrem poznali się na wspólnym obozie. Chwile później wzięli ślub i wyjechali do Francji. Chwytali się różnych zajęć jednak kryzys dość szybko ich dopadł. Ich małżeństwo rozpadło się gdy Piotr poznał Magdalenę Wołłejko. Hanna Polk ułożyła sobie życie z Markiem Kurkowskim, z którym wzięli ślub i doczekali się dwóch synów: Franciszka i Jakuba. Jej spokój jednak nie trwał długo ponieważ siedem lat później mąż nagle zmarł.Kobieta wówczas straciła mieszkanie, które było obciążone kredytem hipotecznym. Jak by było mało nieszczęść miała wypadek, w którym złamała nogę. Złamanie zakończyło się poważnymi komplikacjami, docelowo groziła jej amputacja nogi.

“Hania strasznie się nacierpiała. Przeszła skomplikowaną operację. Z uda pobrano jej duży fragment tkanki i przeszczepiono ją w miejsce, które od dwóch lat nie chciało się zagoić – mówiła znajoma aktorki w rozmowie z “Na żywo”. – Ona od lat toczy walkę o przeżycie, o godność. Jak sama mówi, przeciwności losu pokonuje tylko dla synów. Los jest dla Hani niełaskawy. Kiedyś dużo grała, teraz choroba uniemożliwia jej pracę – dodała.

Materiały prasowe

Najbliższym składamy wyrazy współczucia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz