Reklama
Strona głowna Ogólne Her Story od Avon – zapach inspiracji dla wszystkich kobiet

Her Story od Avon – zapach inspiracji dla wszystkich kobiet

od Robert Kowalczyk
Reklama
W dzisiejszym świecie bardzo łatwo jest podążać za innymi ludźmi i korzystać z ich rad. Znacznie trudniej jest powiedzieć B, gdy wszyscy mówią A. Her Story od Avon powstał, aby inspirować do podejmowania własnych decyzji i tworzenia swojej niepowtarzalnej historii. W sercu kompozycji rozwija się irys, jedna z cenionych nut w perfumiarstwie, który symbolizuje odwagę, mądrość i siłę. Dzięki połączeniu go z aromatem różowego pieprzu oraz nutami paczuli, bergamotki i brzoskwini powstał  cudowny zapach. Kompozycja została zamknięta w minimalistycznej, nowoczesnej butelce.

Ambasadorką perfum została Agnieszka Dygant, aktorka znana z tego, że nie ulega modom dzisiejszego świata. Przyjmuje role, które uważa za wartościowe, nie bywa tam, gdzie trzeba być, tylko tam gdzie chce. Jest uosobieniem tego, że podążanie własną drogą pomaga spełniać marzenia.

Moje wybory nie muszą być doskonałe w oczach innych, ufam że są właściwe, dlatego że są moje. Podejmowałam je przecież w zgodzie ze sobą, wierząc, że zaprowadzą mnie tam, gdzie moje miejsce. Jaka jest moja historia? To opowieść o tym, że dzięki podążaniu własną drogą mogę dziś spełniać swoje marzenie o aktorstwie i przekazywać emocje tysiącom widzów, rozśmieszać ich lub wzruszać do łez – mówi Agnieszka Dygant.

Efekty współpracy Avon z Agnieszką Dygant będzie można zobaczyć w katalogu nr 3/2020 dostępnym od 6.02.2020. Perfumy Her Story można zamówić u Ambasadorek Piękna Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog AVON, w cenie od 49,99 zł.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz