Reklama
Strona głowna Gwiazdy Hilaria Baldwin poroniła!

Hilaria Baldwin poroniła!

od Marcin Karwoski
Reklama
Hilaria Baldwin dodała na swoim instagramie bardzo smutny wpis. Celebrytka w swoim wpisie poinformowała internatów, że straciła ciąże w jej czwartym miesiącu. W komentarzach swoje wsparcia dała nawet sama Hailey Bieber.

Hilaria Baldwin już od 7 lat jest żoną aktora, Aleca Baldwinka. Para spodziewała się piątego dziecka a dokładnie córeczki. Jedak swoim ostatnim wpisem zaskoczyła oraz zasmuciła chyba każdego.

Hilaria na swoim instagramie opublikowała post w którym poinformowała, ze straciła ciąże. Na udostępnionym nagraniu jest razem z swoją córka Carmen. Warto przypomnieć, że jest to już jej drugie poronienie w ciągu siedmiu miesięcy.

Z przykrością informujemy, że dzisiaj dowiedzieliśmy się, że nasze dziecko zmarło mając 4 miesiące. Chcemy również, abyście wiedzieli, że mimo że nie czujemy się teraz dobrze, będziemy. Mamy tyle szczęścia z naszymi 4 zdrowymi dziećmi – i nigdy tego nie stracimy (…) – czytamy w opisie dodanego wpisu.

View this post on Instagram

We are very sad to share that today we learned that our baby passed away at 4 months. We also want you to know that even though we are not ok right now, we will be. We are so lucky with our 4 healthy babies—and we will never lose sight of this. I told Carmen and took this so I could send it to Alec. I guess this is a good way to share it with you too. I told her that this baby isn’t going to come after all…but we will try very hard to give her a little sister another time. I’m really devastated right now…I was not expecting this when I went to my scan today. I don’t know what else to say…I’m still in shock and don’t have this all quite clear. Please no paparazzi…that’s all I ask ❤️

A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on

W komentarzach swoje wsparcie okazała sama Hailey Bieber.

Tak mi przykro. Kocham Was. napisała Hailey w komentarzu.

My również okazujemy słowa wsparcia w stronę celebrytki oraz jej rodziny.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz