Hit transferowy Napoli! Gwiazda PSV blisko gry w włoskim klubie

www.fmfstateofmind.com

Jak donosi „Sky Sport” Hirving Lozano czyli najlepszy strzelec PSV w minionym sezonie wkrótce zostanie zawodnikiem SSC Napoli. Sam zawodnik ma już być we Włoszech. Reprezentant Meksyku ma kosztować około 40 milionów euro.

O transferze pisało się już od dawna, ale kibice nie mogli doczekać się oficjalnego komunikatu. Komunikatu dalej nie ma, ale piłkarz we wtorek po południu zameldował się na lotnisku w Neapolu. Praktycznie każdy włoski dziennikarz potwierdza, że zawodnik w środę przejdzie testy medyczne i zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz klubu z Neapolu.

PSV Eindhoven na swoim  24-letnim zawodniku ma zarobić 38 milionów euro, a kolejne cztery ma dostać w bonusach. Świat szerzej poznał Lozano w lipcu 2018 roku, gdy był jednym z wyróżniających się piłkarzy podczas mistrzostw świata w Rosji. Reprezentant Meksyku w minionym sezonie potwierdził swoją wysoką formę. Licząc wszystkie rozgrywki zawodnik wystąpił w barwach PSV w 40 meczach, w których strzelił 21 goli oraz zanotował 12 asyst.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version