Reklama
Strona głowna Muzyka Honorata Skarbek okradziona!

Honorata Skarbek okradziona!

od Damian Kowal
Reklama
Honorata Skarbek została okradziona!

Zabrano dwa rowery, jeden z nich był prezentem dla SmolastegoZe względu na wysokie zasięgi na Instagramie gwiazda postanowiła upublicznić sprawę.

Honorata zamieściła relację w której wyznała, że padła ofiarą kradzieży. Z podziemnego garażu zniknęły rowery. Jak wspomniała były bardzo charakterystyczne (miejskie i designerskie).

To jest okropne i nikomu tego nie życzę. Wartość sentymentalna tych rowerów była dla mnie o wiele bardziej istotna niż jakiekolwiek pieniądze

Po wstawieniu relacji plan po części się powiódł. Po odnalezieniu roweru piosenkarka postanowiła podzielić się informacją ze swoimi fanami:

Słuchajcie, strasznie dziwna akcja. Odzyskałam rower mojego chłopaka. Sytuacja jest totalnie abstrakcyjna, bo dzwonił do mnie sąsiad 7 razy. Pierwszy telefon był o 5 rano. Teraz do niego zadzwoniłam i on opowiedział mi sytuacje, która wydarzyła się wczoraj o 11.

Jak wyszło na jaw świadkiem był sąsiad i widział jak młody chłopak próbował dostać się do roweru.

Ten rower był przypięty najpierw, a pod spodem był ten biały rower. Tego białego już ponoć nie było. Mój sąsiad zaczął się szarpać z tą osobą. (…) No dobra, odzyskałam ten rower, ale ta sytuacja jest taka dziwna. W takim razie, dlaczego nie było mojego białego roweru, skoro ten rower był przypięty jako pierwszy, więc logiczne, że ktoś najpierw musiał odpiąć ten rower i ten rower wynieść, żeby dostać się do białego roweru, czyli mojego.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz