Reklama
Strona głowna Gwiazdy Hugh Grant broni księcia Harry’ego!

Hugh Grant broni księcia Harry’ego!

od Marcin Karwoski
Reklama
Hugh Grant w jednej z ostatnich swoich audycji radiowych wspomniał trochę o Księciu Harrym. Okazuje się, że wsparł on jego wycofanie się z obowiązków członka rodzinny królewskiej. Również ukazały się tam słowa wspominające śmierć jego mamy.

Ostatnio relacje w rodzinę królewskiej są bardzo napięte. Głównym tego powodem jest decyzja księcia Harry’ego i Meghan Markle. Ich bardzo odważny krok wzbudził dużo kontrowesji w internecie. Okazuje się jednak, że nie wszyscy są do tego negatywnie nastawieni. Hugh Grant w swojej ostatniej audycji poparł ich decyzje.

Hugh Grant gościł na audycji radiowej Andy’ego Cohena Andy w Sirius XM. Podczas rozmowy z prowadzącym wypowiedział się on na jeden z najbardziej gorących tematów w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że wspiera on decyzje Harry’ego i Meghan Markle. W swojej wypowiedzi również przypomniał tragiczną śmierć księżnej Diany.

Jestem raczej po stronie Harry’ego. Prasa brukowa skutecznie zamordowała jego matkę, a teraz rozrywają jego żonę na strzępy. Myślę, że jako mężczyzna, jego zadaniem jest chronić swoją rodzinę, więc jestem z nim – wyznał podczas audycji.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz