Reklama
Strona głowna Instagram Ibisz wspomina ojca

Ibisz wspomina ojca

od Karolina Melon
Reklama
Krzysztof Ibisz miesiąc po śmierci swojego ukochanego ojca opublikował na oficjalnym profilu Instagramowym bardzo wzruszający wpis. Słowa poruszyły wszystkich internatów.

Ostatni miesiąc w życiu dziennikarza nie należał do najprzyjemniejszych. Można uznać, iż Krzysztof Ibisz przeszedł przez istne piekło. W święto zakochanych tj. 14 lutego odszedł jego ojciec- Władysław Ibisz. Pogrzeb odbył się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny w Warszawie, a zmarły został pochowany w rodzinnym grobie na Cmentarzu w Wilanowie. Po pogrzebie Krzysztof Ibisz umieścił na swoim profilu pożegnalny post, napisał:

Żegnaj Kochany Tato. Czuwaj nade mną jak do tej pory. Dziękuję, że jestem. Razem z Tobą odchodzi część mnie. Tęsknię za Tobą. Władysław Ibisz 1933-2019

Co by się nie działo, Krzysztof Ibisz zawsze jest profesjonalistą. Mimo tragedii rodzinnej nie zlekceważył obowiązków zawodowych i z gracją poprowadził odcinek Tańca z Gwiazdami. Dziś mija równy rok od śmierci ojca dziennikarza. Krzysztof Ibisz zamieścił na profilu Instagramowym kolejny bardzo wzruszający wpis, który poruszył wszystkich użytkowników:

 Pierwszy miesiąc bez Ciebie. Czas nie leczy ran. Nie ma do kogo zadzwonić codziennie . Jesteś poza zasięgiem … Nie ma kto podać mi prognozy pogody w trasie , wiadomości ze świata. Nikt tak się nie uśmiechał widząc Nicponia. Pewnie po Tobie tak kocham psy . Nikt… Czuwaj dalej nade mną Tato.

Instagram- krzysztof_ibisz_official

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz