Reklama
Strona głowna Ogólne Ida Nowakowska odchodzi z programu “Pytanie na śniadanie”!

Ida Nowakowska odchodzi z programu “Pytanie na śniadanie”!

od Damian Kowal
Reklama
Ida Nowakowska poinformowała właśnie o swoim odejściu z programu “Pytanie na śniadanie”! Co będzie robiła teraz?

Przypomnijmy, że Ida do ekipy dołączyła w maju. Odcinki prowadziła z antenowym partnerem Łukaszem Nowickim. Niestety prowadzenie programu śniadaniowego dla gwiazdy dobiegł końca.

Pod filmikiem na swoim Instagramie napisała:

@lukasz__nowicki dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka. Będę tęsknić za całą ekipą @pytanienasniadanie, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia.

Z tego co napisała okazało się, że nie rezygnuje ze współpracy z Telewizją Polską. Niebawem poprowadzi nowy projekt, gdzie jak wspomina będzie to unikatowy program w dziejach światowej telewizji:

Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt – unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę. Sześcioro śmiałków chce pokonać „szlak nadziei”, czyli trasę, którą 78 lat temu przebyli polscy żołnierze z Armii Andersa. 120 tysięcy osób, ponad 12,5 tysiąca kilometrów, prawie cztery lata morderczej wędrówki.

Uczestnicy podczas wędrówek będą poddani wyczerpującym próbom:

Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza, najgłębsze jezioro świata i rzeki, które nawet nie mają nazw. W upale i mrozie na nowo przeżyjemy historię i oddamy hołd bohaterom.

Premiera programu odbędzie się prawdopodobnie wiosną. Będziecie tęsknić za Idą prowadzącą poranny program?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz