Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ida Nowakowska odchodzi z “Pytania na śniadanie”

Ida Nowakowska odchodzi z “Pytania na śniadanie”

od Karolina Melon
Reklama
Ida Nowakowska popularność zdobyła dzięki udziałowi w programach “You Can Dance” czy “Dance Dance Dance”. Radziła sobie tak dobrze, że telewizja TVP postanowiła jej zaproponować prowadzenie programu “Pytanie na śniadanie”. Jej programowym partnerem był Łukasz Nowicki. Obecnie  otrzymała kolejną propozycję co spowodowało, że prezenterka żegna się z ekipą “Pytania na śniadanie”.

“Będę tęsknić za całą ekipą “Pytania na śniadanie”, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia – zaczęła.

Ida zdradziła kulisy nowego programu:

“Jakiej przygody? Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt – unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę. Sześcioro śmiałków chce pokonać „szlak nadziei”, czyli trasę, którą 78 lat temu przebyli polscy żołnierze z Armii Andersa. 120 tysięcy osób, ponad 12,5 tysiąca kilometrów, prawie cztery lata morderczej wędrówki.

Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza, najgłębsze jezioro świata i rzeki, które nawet nie mają nazw. W upale i mrozie na nowo przeżyjemy historię i oddamy hołd bohaterom – czytamy.

Fani mogą być zadowoleni, ponieważ będą mieli okazje oglądać ulubioną prezenterkę.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz