Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ida Nowakowska skomentowała wpadkę w Pytaniu na śniadanie!

Ida Nowakowska skomentowała wpadkę w Pytaniu na śniadanie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ida Nowakowska ostatnio zaliczyła dość poważna wpadkę w programie “Pytanie na śniadanie”. Teraz prezenterka zdecydowała się do tego wszystkiego odnieść.

Ida Nowakowska wraz z Łukaszem Nowickiem stanowią jedna parę z prowadzących w programie “Pytanie na śniadanie”. Ostatnio jednak prezenterka zaliczyła dość niemałą wpadkę. Gwiazda podczas emisji programu przeczytała wpis kobiety, który nie należał do żadnego z jej gości. Teraz celebrytka postanowiła odnieść się do tej sytuacji.

Ida podczas rozmowy z dziennikarzem Interii postanowiła skomentować swoją ostatnią wpadkę. Prezenterka również opowiedziała o kulisach programu, przez te słowa na całą wpadkę zostało rzucone nowe światło.

To zupełnie nie moja wina. Takie rzeczy się zdarzają. Program jest przygotowywany przez cały zestaw redaktorów. Nie chcę zwalać winy na nikogo, bo jestem im wdzięczna, że zajmują się tym wszystkim

W dalszej cześć prezenterka przybliżyła trochę jak wygląda przygotowanie takie programu śniadaniowego.

Jak się przygotowujemy do programu, to dostajemy scenariusz oraz dokumentację, czytamy je i zapoznajemy się z każdym tematem. I w tej sytuacji dziennikarze, którzy dla nas pracują, wynaleźli taki wpis na blogu.
A ja dostałam polecenie ‘na ucho’, przeczytaj wpis pani z bloga, który był też w scenariuszu. Więc po prostu go przeczytałam i okazało się, że to nie był wpis tej pani. Informacja taka była także w dokumentacji, czyli była błędna od samego początku

Nowakowska również na sam koniec postanowiła przeprosić za cała zaistniała sytuację.

Cóż mogę powiedzieć? Tylko przeprosić. Akurat wpis był dotyczący tego zagadnienia, o którym rozmawialiśmy, więc nie było to jakieś wielkie faus pax, takie rzeczy się zdarzają. Trudno mi się do tego wręcz odnosić, bo to było coś tak małego…”

Instagram-idavictoria

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz