Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ida Nowakowska szczerze o macierzyństwie

Ida Nowakowska szczerze o macierzyństwie

od Damian Kowal
Reklama
Ida Nowakowska zabrała głos w sprawie macierzyństwa. Czy planuje już dziecko?!

W ostatnich miesiącach Ida często była poza krajem. Przez blisko dwa miesiące kręciła nowy program “Szlak nadziei”. Podczas nagrań u Idy doszło do życiowej rewolucji… Przez wiele lat była wegetarianką, a przez dwa weganką. W trakcie kręcenia programu sięgnęła jednak ponownie po mięso:

Byłam wegetarianką przez długi czas. Byłam weganką też przez dwa lata. Ostatnio na Szlaku Nadziei zaczęłam jeść mięso. Przez pierwsze dni nie jadłam i byłam szkieletem. Pomyślałam, że muszę zacząć jeść to mięso, bo musiałam coś jeść. I tak mi zasmakowało, że cały czas miałam ochotę tylko na mięso. Wróciłam do Warszawy na parę dni i miałam do wyboru wersję wege, wersję z kurczakiem i wołowiną- wybrałam tylko wołowinę. Bardzo ideologicznie podchodzę do tego, że nie jem mięsa i to jest dla mnie niekomfortowe, ale czuję, że mój organizm potrzebuje.

Podczas, gdy miała dużą chęć na mięso zastanawiała się nawet czy czasem nie jest w ciąży. W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl powiedziała, że:

Po którymś razie, jak tak organizm potrzebował, przypomniały mi się historie koleżanek, które jadły mięso, jak były w ciąży. Nawet sobie myślałam z taką nadzieją, że może jestem w ciąży. Ale nie.

Czy Ida jest gotowa na zostanie mamą?

Ja byłam gotowa, żeby zostać mamą już dawno. Od zawsze chciałam być mamą. Jak byłam małą dziewczynką zawsze chciałam być mamą, żoną. Miałam taki wyidealizowany obraz swojego życia. A tu w ogóle jestem jakaś inna, zwariowana i nie mam jeszcze dzieci. Dla mnie jest to dziwne, że moje życie się tak ułożyło. Ale nie to, że się nie staramy – wręcz odwrotnie. Po prostu jeszcze ich nie mamy. Nie ukrywam, że gdy dowiedziałam się, że Ania Lewandowska jest w ciąży, to od razu do niej napisałam, że jej zazdroszczę. Uwielbiam w ogóle Anię, dla mnie jest niesamowitym człowiekiem, pełnym pokory i skromności.

Trzymamy zatem za wszystkie plany mocno kciuki!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Ida Nowakowska szukała miłości na Tinderze?! - Begio.pl 30 listopada 2019 - 21:00

[…] Ida Nowakowska poszukiwała miłości na Tinderze?! Postanowiła podzielić się własnym doświadczeniem! Ida […]

Napisz

Zostaw komentarz