Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ida Nowakowska szukała miłości na Tinderze?!

Ida Nowakowska szukała miłości na Tinderze?!

od Damian Kowal
Reklama




Czy Ida Nowakowska poszukiwała miłości na Tinderze?! Postanowiła podzielić się własnym doświadczeniem!
Ida Nowakowska postanowiła ostrzec wszystkich przed korzystaniem z Tindera. Zdradziła przez to, gdzie najlepiej szukać miłości dając pewne wskazówki.

Przypomnijmy, że Ida jest żoną od kilku lat. Jej mężem jest Amerykanin Jacek Herndon. W rozmowie z jastrzabpost.pl gwiazda zdradziła, że jest gotowa, aby powiększyć rodzinę:

Byłam gotowa, żeby zostać mamą już dawno. Od zawsze chciałam być mamą. Jak byłam małą dziewczynką zawsze chciałam być mamą, żoną. Miałam taki wyidealizowany obraz swojego życia. A tu w ogóle jestem jakaś inna, zwariowana i nie mam jeszcze dzieci. Dla mnie jest to dziwne, że moje życie się tak ułożyło. Ale nie to, że się nie staramy – wręcz odwrotnie. Po prostu jeszcze ich nie mamy

Ida wspomniała, że jeżeli byłaby nadal singielką nie szukałaby miłości w sieci, telefonicznie czy poprzez aplikacje randkowe. W rozmowie z Faktem zdradziła, że zna lepsze miejsce do poszukiwania miłości. Według niej jest to kościół:

To tam polecam szukać drugiej połówki, a nie na Tinderze. Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie!

Co sądzicie o jej słowach na temat portalów randkowych?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz