Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ida Nowakowska zdradziła gdzie najlepiej szukać chłopaka!

Ida Nowakowska zdradziła gdzie najlepiej szukać chłopaka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ida Nowakowska jest już od 4 lat w szczęśliwym związku małżeńskim. Gwiazda ostatnio wyznała, że zdaje sobie sprawę z tego jak ciężko jest znaleźć drugą połówkę. Jednak przygotowała ona jedna poradę dla młodych osób!.

Ida Nowakowska postanowiła udzielić wywiadu dla Fakt.pl. Gwiazda podczas rozmowy postanowiła dać rady dla młodych osób, którzy szukają swojej drugiej połówki.

Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie! – zdradziła

W dalszej części wywiadu zdradziła, że ten sposób bardzo chętnie rozpowiada.

Jeżdżąc taksówką, rozmawiam z kierowcami, którzy się żalą, że nie mają dziewczyny. Pytają, gdzie można znaleźć taką fajną jak ja. Odpowiadam stanowczo: w kościele! A oni się dziwią. „Gdzie? W którym?” I wtedy zapisuję im, gdzie są najfajniejsze kościoły i najfajniejsze dziewczyny! – dodała na koniec.

Wybiera się ktoś z was w najbliższą niedziele do kościoła po przeczytaniu tego wpisu?.  Waszym zdaniem jest to dobry sposób do szukania drugiej połówki?. Zapraszamy  do dyskusji na ten temat w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz