Reklama
Strona głowna Ogólne Iker Guarrotxena odszedł z Pogoni Szczecin

Iker Guarrotxena odszedł z Pogoni Szczecin

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Hiszpan Iker Guarrotxena nie jest już zawodnikiem Pogoni Szczecin. Umowa z zawodnikiem została rozwiązana.

Właściciele klubu z województwa zachodniopomorskiego rozwiązali za porozumieniem stron obowiązujący do końca czerwca 2021 roku kontrakt z hiszpańskim skrzydłowym. 27-letni zawodnik nie cieszył się dużym zaufaniem w oczach Kosty Runjaicia w trwających rozgrywkach i dlatego też dążył do przedwczesnego zakończenia współpracy z „Portowcami”, aby mógł bez żadnych przeszkód związać się z nowym pracodawcą.

Mój czas w Szczecinie i Pogoni dobiegł końca. To nie była dla mnie łatwa decyzja, ale czasami nie wszystko zależy od nas. W każdym razie pragnę podziękować klubowi za wszystko, co mi dał. Chcę podziękować kolegom z drużny, trenerowi, pracownikom i fanom za otrzymane wsparcie oraz miłość. To był zaszczyt, że mogłem reprezentować barwy tego zespołu przez półtora roku. Życzę wam wszystkiego najlepszego i powodzenia. Dziękuję Szczecin!” – napisał Iker Guarrotxena na koncie na Instagramie.

Hiszpan trafił do polskiego klubu w sierpniu 2018 roku i od tego czasu rozegrał 32 spotkania dla „Portowców”, w których zdobył pięć goli oraz zanotował jedną asystę.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz