Reklama
Strona głowna Ogólne Ilona Felicjańska i jej mąż opuścili areszt

Ilona Felicjańska i jej mąż opuścili areszt

od Karolina Melon
Reklama
Ilona Felicjańska razem z mężem krótko przed świętami Bożego Narodzenia została zatrzymana w areszcie. Zarzuty jakie parze stawiano to naruszenie nietykalności cielesnej poprzez dotkniecie lub uderzenie. Całą sytuacją byli oburzeni bliscy przyjaciele pary, którzy jak się dowiedzieliśmy robili wszystko aby pomóc im wyjść na wolność. Udało się para spędziła święta na wolności.

“Ilona nie jest już w więzieniu. Razem z Paulem spędziła święta na Key West – czytamy.

Ich bliski przyjaciel Krzysztof Gojdż nie ukrywał oburzenia. Dwa dni przed ich zatrzymaniem widzieli się oraz rozmawiali dlatego postanowił odnieść się do sprawy.

“Zaskoczyła mnie ta informacja. To wspaniała, kochająca się para, która tworzy burzliwy związek, ale taki, który na pewno przetrwa. Jestem totalnie zaskoczony tymi doniesieniami. Trzymam za nich kciuki – powiedział dziennikarzom.

Gojdż nie do końca wierzy by czyn, do którego miało dojść był tak poważny.Zastanawia się co to oskarżenie może mieć na myśli podaje nawet kilka przykładów.

“Poszarpanie się, zdzielenie po twarzy czy co? – zastanawia się.

Według niego w Stanach można zostać aresztowanym za wszystko.

“Tak jak powiedziałem, nie wiem, co dokładnie się stało. Może wzięli udział w jakiejś publicznej szarpaninie, a może Paul stanął po prostu w obronie Ilony? Warto poczekać na ich wersję wydarzeń, dać im czas na wyjaśnienia, a nie spekulować i rzucać oskarżenia – dostrzegł.

Przyjaciel nawołuje aby nie prowadzić żadnych spekulacji i poczekać na ich wyjaśnienia.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz