Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ilona Felicjańska zachęca do walki o miłość!

Ilona Felicjańska zachęca do walki o miłość!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ilona Felicjańska cały czas się nie poddaje i nadal walczy o atencję polskich mediów. Tym razem na swoim instagramie postanowiła się wypowiedzieć na temat miłości. Gwiazda postanowiła przekonywać do walki o miłość.

Ilona Felicjańska swój wyjazd do Ameryki zapamięta na bardzo długo. Gwiazda kilka dni temu została zatrzymana. O tym co tak naprawdę się tam stało widzą tylko sami zainteresowani. Te przykre wydarzenie nadal nie zniechęciły ją do ograniczenia swojej aktywności w mediach.

Ilona na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pokazała piękne widoki. Gwiazda w opisie postanowiła zachęcić do walki o miłość.

Życie jest wyzwaniem, doświadczaniem i wzrastaniem każdego dnia. Tylko trudne i skomplikowane sytuacje mogą sprowokować nas do wspinania na szczyt. Wyżej i wyżej. A miłość zawsze jest tego warta. Nie poddam się, nie będę udawała, ze nic się nie stało, bo wierzę w prawdę i uczciwość. I wierzę nadal, że wszystko w życiu ma swój sens i cel. I ze życie chce naszego dobra i szczęścia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz