Reklama
Strona głowna Telewizja Internauci oburzeni zachowaniem Karola Strasburgera!

Internauci oburzeni zachowaniem Karola Strasburgera!

od Damian Kowal
Reklama
W internecie nic nie ginie, a raz wrzucone do sieci zostaje na zawsze. Tak stało się i tym razem…
Jak wszystkim wiadomo prowadzący “Familiady” słynie z niewybrednych żartów. W jednym z odcinków doszło do niezręcznej sytuacji. Wszystko zadziało się za sprawą słów, które prawdopodobnie miały być zabawne. Jednak w stosunku do samej uczestniczki okazały się być nietrafione. Przy wręczaniu kuferków ze słodyczami zwrócił się do niej słowami:

Jagoda zabierze wszystko, wiadomo. Już trzyma, już trzyma.

Po minie samej zainteresowanej wyraźnie widać, że prowadzący wprowadził ją w zakłopotanie. Sama aluzja do wagi czy apetytu mogła sprawić przykrość.
Nagranie z fragmentem odcinka znów obiegło internet po publikacji na Twitterze przez jednego z użytkowników. Nietrafione komentarze padły już na początku podczas przedstawiania uczestników.

Fragment odcinka Familiady z 01.05.2018

Nigdy – wspólnie z milionami Widzów – nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości co do klasy i wielkiej osobowości naszego Gospodarza – dlatego też smuci nas nagłe rozpowszechnianie wyrwanego z kontekstu fragmentu Familiady z maja 2018 roku – (artykuły między innymi na portalach #Onet, #WirtualnaPolska, #Pomponik, #Plotek).W trakcie każdego nagrania teleturnieju – co zresztą potwierdzą Uczestnicy – panuje niezwykle luźna, rodzinna atmosfera, a Prowadzący w dyskusjach z graczami nawiązuje do informacji wcześniej przez nich przekazanych (specjalne ankiety oraz rozmowy przed programem – "lubię kino, psy, dobre jedzenie, boję się horrorów itd.) Nie inaczej było w wydaniu z udziałem DRUŻYNY NATALII – zerknijcie na poniższy fragment z tego samego odcinka i sami oceńcie, czy naszemu Gospodarzowi rzeczywiście zależało na tym, by w jakikolwiek sposób cokolwiek wytknąć jednej z Bohaterek.Do całej sytuacji odniósł się sam Karol Strasburger:"Zasmuca i zdumiewa mnie fakt, jak niektórzy z niczego potrafią ulepić sensację – a Internet często umożliwia bezkarne tworzenie absurdów. Warto skupić uwagę na sobie i życiu dookoła. bo tam znajdziecie szereg prawdziwych i naprawdę ważnych problemów, którymi polecam się zająć w zamian."

Publiée par Familiada TVP S.A. sur Lundi 18 février 2019

Czy po kolejnych komentarzach internautów na temat niestosownego żartu, prowadzący przeprosi uczestniczkę i opamięta się na przyszłość?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz