Reklama
Strona głowna Gwiazdy Irina Shayk opowiedziała o rozstaniu z Bradleyem Cooperem!

Irina Shayk opowiedziała o rozstaniu z Bradleyem Cooperem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Irina Shayk pierwszy raz zdecydowała się opowiedzieć o swoim rozstaniu z Bradleyem Cooperem. Na takie szczere wyznanie trzeba było czekać kilka miesięcy, ale było warto!.

Irina Shayk i Bradley Cooper w lipcu zdradzili, że zakończyli swój związek. Wiadomość ta bardzo długo krążyła w internecie. Powstało również wtedy bardzo dużo plotek o romansie oraz zdradzie. Jednak nie zostały one potwierdzone. Teraz celebrytka postanowiła udzielić wywiadu własnie na ten temat. Jesteście ciekawi co takiego zdradziła.

Irina Shayk udzieliła wywiadu dla magazynu “British Vogue”. Celebrytka również ukazała się okładce tego magazynu. Gwiazda na początku zdradziła, że był to dla niej bardzo ciężki wywiad.

Od dnia, w którym się spotkaliśmy, moja przyjaźń z tobą znaczyła o wiele więcej niż praca. A zostanie wybraną przez ciebie, Edwardzie Enninful, na okładkę “British Vogue” to zaszczyt. Dziękuję za uczynienie mnie częścią twojej wizji i rozśmieszanie mnie, nawet gdy chciałam płakać w trakcie wywiadu

Podczas rozmowy celebrytka zdradziła, że nie tworzyli oni udanego związku.

Myślę, że do wszystkich dobrych związków wnosimy to, co najlepsze i najgorsze, to tylko natura człowieka. Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez B to nowy grunt.

Na koniec dodała, że bycie samotną matka nie jest takie proste.

Trudno znaleźć równowagę między byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą i opiekunem. Zaufaj mi, są dni, kiedy się budzę i mówię: „O mój Boże, nie wiem, co robić, rozpadam się

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz