Reklama
Strona głowna Gwiazdy Iwona Skwarek jest lesbijką

Iwona Skwarek jest lesbijką

od Karolina Melon
Reklama
Iwona Skwarek wokalistka zespołu Rebeka oświadczyła ,że jest lesbijką.Napisała piosenkę pod tytułem “Pocałunek”w której opisała sytuację jaka ja spotkała po okazaniu czułości swojej partnerce.Wokalistka w wywiadzie dla “Wysokich Obcasów” wyznała,że nie chce dłużej kryć sie z uczuciami:

“Czasem kiedy idziemy gdzieś razem, najpierw muszę rozejrzeć się na boki, zanim zrobię coś totalnie normalnego. Problematyczne są zwykłe czynności, o których nikt heteroseksualny nie myśli na co dzień. Czasem chwytam ją za rękę i mam nieprzyjemne uczucie, że zaraz ktoś mi zwróci uwagę. Albo zastanawiam się, czy zdejmować nasze wspólne zdjęcia ze ścian, kiedy ma przyjechać daleka ciotka. Mam znajomych gejów, którym pan od remontu odmówił usług, bo byli parą. Takie banalne, z pozoru nic nieznaczące rzeczy. Napisałam tę piosenkę, bo poczułam, że chcę o tym opowiedzieć. To był pretekst, by zrobić coming out. Zawsze w muzyce chciałam być szczera, opowiadać swoje historie”.

Po tym wyznaniu piosenkarka ma obawy czy nie odbije sie to na jej pracy zawodowej. Obawia się ,że może stracić wiele koncertów oraz wycofają sie sponsorzy.

Materiały Prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz