Reklama
Strona głowna Gwiazdy Iwona Węgrowska z bardzo ciekawym wywiadem!

Iwona Węgrowska z bardzo ciekawym wywiadem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Iwona Węgrowska ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Celebrytka podczas rozmowy z tabloidem opowiedziała trochę o swoim życiu seksualnym. Gwiazda również poradziła, jak często powinniśmy uprawiać seks.

Iwona Węgrowska jest kobietą sukcesu, jednak również bardzo dobrze wie co to smak porażki. Gwiazda po swoich wszystkich trudnych sytuacjach postanowiła skupić się tylko na rodzinie. Tym razem podczas rozmowy z Super Expressem poruszyła bardzo ciekawy dla wielu temat. Celebrytka postanowiła opowiedzieć trochę o swoim życiu łóżkowym.

Iwona podczas rozmowy wyznała, że seks z jej parterem jest cudownym. Gwiazda również powiedziała jak często jej zdaniem powinno się go uprawiać.  Okazuje się, że nawet raz dziennie może być bardzo słabym przy niej wynikiem.

Seks na zgodę jest cudowny. Gdy w ludziach buzują emocje, jest namiętnie, a wszystkie problemy często idą w zapomnienie. Ale ważne jest, żeby seks uprawiać nie tylko na zgodę. Powinniśmy to robić codziennie. A nawet kilka razy dziennie! – zdradziła podczas rozmowy.

Będziecie się stosować do jej zaleceń?. Może warto spróbować czasami czegoś nowego.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz