Reklama
Strona głowna Gwiazdy Iwona Węgrowska zdradza swoje metody wychowawcze

Iwona Węgrowska zdradza swoje metody wychowawcze

od Karolina Melon
Reklama
Iwona Węgrowska zdradza swoje metody wychowawcze .

Odnosi się do debaty na temat kar wobec dzieci. Wokalistka jest mamą czteroletniej Lilianny. Swoje metody o, których Iwona opowiedziała wzbudziły wiele emocji.

“Dla mnie klaps jest problemem. Nie lubię i nigdy wobec dzieci nie będę tego stosować. Do mojej córki krzyknę tylko mocniej i ona wie, że zrobiła coś źle. Jeśli to nie pomaga, zabieram telefon – stwierdziła w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl. Węgrowska nigdy nie dała klapsa córce natomiast kara ja poprzez nieodzywanie się. To właśnie wywołało duże emocje.

“Różne mam sposoby, czasami za karę się do córki nie odzywam i to jest dla niej większa kara niż klaps. Lilianna przychodzi i pyta: mamo, co ci jest, mamo, co ci jest… – dodaje. Również Węgrowska wspomina swoje dzieciństwo oraz metody wychowawcze swoich rodziców.

“Mój brat w młodości dostał kilka razy w tyłek od taty, bo coś nabroił. Ja nigdy!

Moja mama w żartach mówiła, że mięso bite było lepsze. Na szczęście zmieniła poglądy. Czasy się zmieniły, a ja nigdy nie byłam za tym. Wolę krzyknąć albo się nie odezwać i to jest dla mojej córki większa kara niż cokolwiek innego.

Co wy uważacie na ten temat.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz