Reklama
Strona głowna Gwiazdy Iwona Węgrowska zdradziła, że przez pandemie zrezygnowała ze swoich ulubionych czynności!

Iwona Węgrowska zdradziła, że przez pandemie zrezygnowała ze swoich ulubionych czynności!

od Marcin Karwoski
Reklama
Iwona Węgrowska ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu. Gwiazda podczas rozmowy z Newserią zdradziła, że sytuację całej pandemii nie znosi najlepiej.

Iwona Węgrowska należy do bardzo licznego grona osób, którym korona wirus pokrzyżował plany zawodowe. Wokalistka ostatnio zdradziła trochę więcej szczegółów. Gwiazda w rozmowie z Newserią opowiedziała czego jej najbardziej brakuje.

Iwona na początku rozmowy zdradziła, że najbardziej tęskni za swoją pracą. Okazuje się, że celebrytka przez panująca pandemie musiała wstrzymać swoją pracę.

Pandemia sprawiła (…), że nie koncertuję. Dawniej podchodziłam do tego z lekceważeniem i nie przyjmowałam wszystkich propozycji. Uważałam, że rodzina jest najważniejsza. Jednak dzisiaj bardzo brakuje mi występów.
Kocham pracę w studiu nagraniowym, dlatego teraz bardzo mi jej brakuje. Jestem w czasie dobrowolnej kwarantanny. Wolę spędzić obecny okres w domu i poczekać, aż wszystko wróci do normy. Nie chciałabym nikogo narażać ani sama znajdować się w niebezpieczeństwie. W konsekwencji musiałam wstrzymać pracę.

Gwiazda w dalszej części zdradziła, że obawia się tego wszystkiego bowiem żyła tylko i wyłącznie z muzyki.

Boję się o los artystów, aktorów i ludzi ze świata show-biznesu. Należę do osób, które zajmują się tylko i wyłącznie muzyką. Słyszałam, że sektor kultury i rozrywki zostanie ożywiony dopiero na samym końcu – to jest przerażające. Martwię się o ludzi, którzy nie odłożyli sobie oszczędności i którzy teraz nie mają za co żyć i robić zakupów.

Celebryka na koniec wyznała, że zależy jej aby epidemia jak najszybciej minęła.

Modlę się, żeby pandemia jak najszybciej minęła. Jestem artystą z krwi i kości i nie chciałabym zajmować się niczym innym. Muzyka to moja pasja i wielka miłość. Nawet nie wiem, czy w czymkolwiek innym bym się odnalazła.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz