Reklama
Strona głowna Gwiazdy Iza Krzan radośnie o wygranej Viki Gabor

Iza Krzan radośnie o wygranej Viki Gabor

od Damian Kowal
Reklama
Iza Krzan poruszona skomentowała wygraną Viki Gabor. Drugi rok z rzędu Polska zdobyła pierwsze miejsce na Eurowizji Junior! Co takiego sądzi Iza o wygranej Viki?

Wspaniale! Chyba każdy Polak powinien się w tym momencie radować. Przechodzimy do historii, bo drugi raz z rzędu wygraliśmy Eurowizję dziecięcą. Ja słyszałam kilka piosenek Viki, słyszałam jak występowała w “Szansie na sukces”, uważam że ma genialny głos i jak najbardziej na to zasługuje.

Krzan podkreśliła na co najbardziej zwróciła uwagę. W rozmowie z portalem przeambitni.pl powiedziała o jednej bardzo ważnej rzeczy. Czym tak bardzo się zaskoczyła?

Bardzo dla mnie ważne było to jak usłyszałam jak mówi w języku angielskim. Jest to dla mnie dosyć ważny element, bo uważam, że jeżeli występujemy na arenie międzynarodowej, to jest to podstawowa rzecz. Powinniśmy mówić ładnie po angielsku. Viki świetnie mówi po angielsku pomimo swojego młodego wieku, świetnie śpiewa. Dziewczyno, gratuluję!

Miss wspomniała, że Eurowizja Junior powinna otworzyć naszemu krajowi drzwi w Eurowizji dla dorosłych. Według niej nasz kraj w końcu może wygrać:

Wydaje mi się, że to jest taki jeden dopiero krok, ogromny krok tak naprawdę, ale w tym momencie wszystko stoi otworem, wydaje mi się, bo na arenie międzynarodowej ona również stała się automatycznie znana.

Poniżej możecie jeszcze raz obejrzeć występ Viki Gabor.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz