Reklama
Strona głowna Gwiazdy Iza Miko znała tajemnicę Małgorzaty Rozenek jako pierwsza?!

Iza Miko znała tajemnicę Małgorzaty Rozenek jako pierwsza?!

od Damian Kowal
Reklama
Czy Izabela Miko dowiedziała się o sekrecie Małgorzaty Rozenek jako jedna z pierwszych?! Podobno wiedziała wcześniej o ciąży Małgosi… Co na ten temat powiedziała Iza?

Przypomnijmy, że informację o ciąży Rozenek potwierdził Artur Gadowski. Lider zespołu IRA podczas jednego z koncertów pogratulował Małgosi tego, że zostanie matką. Jednak to Iza Miko wiedziała o sprawie wcześniej, nim jeszcze cała fala informacji  pojawiła się w internecie.

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Iza wspomniała, że miała proroczy sen związany z ciążą Małgosi:

To jest niesamowite. Gdzieś czuję się połączona z Małgorzatą podświadomie, bo śniła mi się dosłownie 3 dni temu. To był taki piękny sen. Ja jeszcze nigdy nie byłam matką, a to był sen o matkach. W ogóle miałam do niej zadzwonić, miałam jej powiedzieć, ale myślałam, że pomyśli, że to dziwne, że taki miałam sen. Potem się dowiedziałam, że jest w ciąży i pomyślałam, że pewnie podświadomie wiedziałam, że zaszła w ciążę i strasznie się cieszyłam, bo wiem, jak tego pragnęła.

Miko również marzy o dziecku, jednak ma problemy, aby w nią zajść:

Dla niektórych kobiet jest to bardzo ciężkie – tak jak dla mnie. Ja nie wiedziałam, że mam niesamowicie niski poziom AMH czyli rezerwy jajeczek. Ta ilość jest określona i my jej się pozbywamy. To jest ważne, żeby o tym wiedzieć, jeżeli kobiety chcą być matkami. Ważne, aby się badały, wiedziały gdzie stoją.

Także ona jest za korzystaniem z in vitro:

Ja jestem bardzo za in vitro. Uważam, że osoby, które przez to przechodzą wiedzą, że to nie jest łatwy proces. To wyrywa serce niesamowicie, te osoby zasługują, aby zostać rodzicami, bo naprawdę tego chcą więc trzeba im pomagać i ich wspierać.

Trzymamy mocno kciuki za to, aby wszystko się udało!!!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Izabella Miko|Fun+Inspiration (@izabellamiko)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz