Reklama
Strona głowna Gwiazdy Izabela Janachowska stworzyła kolekcję maseczek na ślub!

Izabela Janachowska stworzyła kolekcję maseczek na ślub!

od Marcin Karwoski
Reklama
Izabela Janachowska ostatnio bardzo mocno zaskoczyła swoich fanów. Celebrytka na swoim profilu pochwaliła się kolekcja maseczek, która idealnie się nadaje do kreacji ślubnej.

Izabela Janachowska postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom pań młodych, które planują lub planowały w niedalekiej przyszłości ślubować. W dobie panującej pandemii noszenie maseczek jest obowiązkowe. Gwiazda bardzo poważnie do tego wszystkiego podeszła. Celebrytka tym razem na swoim instagramie zaoferowała maseczki ochronę na twarz, które idealnie pełnia również funkcję swoistej ozdoby.

Izabela na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w zaprojektowanych przez siebie maseczkach. Gwiazda w opisie zdradziła trochę więcej szczegółów.

Kochani, pomyślałam o Pannach Młodych, które mają ślub w tym roku i jeśli nic się nie zmieni, będą musiały w tym wyjątkowym dniu nosić maseczkę. Specjalnie stworzyłam takie, które pasują do sukien ślubnych z mojej kolekcji. I do każdej zamówionej u mnie w showroomie sukni dołączona będzie piękna maseczka. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Szkoda, że nie są dostępne osobno do zakupienia.

Pomysł bardzo ale to bardzo fajny!

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz