Reklama
Strona głowna Gwiazdy Izabela Janachowska wpadła na super pomysł!

Izabela Janachowska wpadła na super pomysł!

od Marcin Karwoski
Reklama
Izabela Janachowska ostatnio na swoim instagramie wpadła na super pomysł. Gwiazda postanowiła zmotywować ludzi do wpłaty na rzecz organizacji działających dla Australii. Małgorzata Rozenek również wspiera jej pomysł.

Izabela Janachowska na swoim instagramie zorganizowała super akcje. Gwiazda postanowiła w bardzo oryginalny sposób pomóc Australii, która stoi w płomieniach.

Izabela na swoim instastroy wystartowała z akcja #ShoppingForAustralia. Gwiazda wpadła na bardzo prosty lecz skuteczny pomysł. Akcja celebrytki polega na tym, żeby każdy wpłacił równowartość kwoty swoich ostatnich zakupów. Janachowska również dodała, że wraz z tym chellengem sama przekazała 640 złotych bo własnie tyle straciła na swoich ostatnich zakupach. Postanowiła ona również nominować kolejny trzy osoby, Małgorzatę Sochę, Natalie Siwiec oraz Małgorzatę Rozenek-Majdan.

Małgorzata na swoim instastroy bardzo szybko odpowiedziała na cała akcje.

Podejmuję wyzwanie! Dzięki, Iza, za tę nominację. Pamiętajcie, że wszystko jest w dobrym celu, by pomóc Australii. Australia bardzo potrzebuje teraz naszego wsparcia. To jest nasz wspólny świat. Nasza jedyna planeta. I nie dajcie sobie wmówić, że coś jest daleko. Że to nas nie dotyczy. Nas wszystkich to dotyczy

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz