Reklama
Strona głowna Gwiazdy Izabela Janachowska wyraziła swoją opinie o żartach z ciąży w prima aprilis!

Izabela Janachowska wyraziła swoją opinie o żartach z ciąży w prima aprilis!

od Marcin Karwoski
Reklama
1 kwietnia obchodziliśmy prima aprilis, jednym z ulubionych żartów wśród celebrytów okazało się udawanie, że są w ciąży. Dziś Izabela Janachowska na swoim instagramie wyraziła opinię na ten temat. Okazuje się, że jest ona przeciwniczką tego typu żartów.

Izabela Janachowska ostatnio na swoim instagramie postanowiła poruszyć temat prima aprilis. Celebrytka zapytała swoich obserwatorów jakiej ich zdaniem tematy są absolutnie nieodpowiednie do żartów. Okazuje się, że znaczna większość z nich uważa, że jest to śmierć oraz ciąża. Gwiazda bardzo się z tych odpowiedzi ucieszyła bowiem okazuje się, że uważa ona podobnie.

Izabela cała dyskusje ze swoimi obserwatorami postanowiła skomentować na swoim instastory. Celebrytka bardzo mocno skrytykowała robienie sobie żartów z ciąży.

Robienie sobie żartów z ciąży w momencie, kiedy w naszym społeczeństwie problem niepłodności jest tak ogromny, że robienie sobie z tego jaj jest skrajnie nieodpowiedzialne, nieprzemyślane – mówiła na opublikowanym instastory

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz