Reklama
Strona głowna Gwiazdy Izabela Janachowska z nowym zdjęciem swojego synka!

Izabela Janachowska z nowym zdjęciem swojego synka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Izabela Janachowska na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem z swoim synkiem. Gwiazda w opisie zdradziła, że młody skończył własnie 9 miesięcy.

Izabela Janachowska w maju została pierwszy raz mamą. Gwiazda bardzo dobrze sprawdziła się w nowej roli. Celebrytka idealnie to potwierdza bardzo często na swoim instagramie który posiada już ponad 300 tysięcy obserwujących.

Izabela na swoim instagramie pochwaliła się radosną nowina. Gwiazda za pośrednictwem nowego zdjęcia z swoim synkiem, zdradziła, że skończył on własnie 9 miesięcy. Celebrytka również nawiązała do swojej akcji #shoppingforaustralia.

Mój synek zaczyna dziś 9. miesiąc, ma już pierwszy ząbek, a przez to jego uśmiech jest jeszcze bardziej rozczulający niż dotychczas. Jest naszą największą miłością. Marzyliśmy, że pokażemy mu cały świat – piękny, różnorodny, kolorowy i pęka nam serce, że przez działania. Ludzi nie będzie mógł poznać wielu miejsc, które nas zachwyciły. Wymyśliłam akcję #shoppingforaustralia bo wierze, że małe gesty mają wielką moc – drobna kwota, równowartość Waszych ostatnich zakupów, przekazana na walkę z żywiołem w Australii może pomóc uratować wiele istnień. Zróbmy to razem! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Moj synek zaczyna dziś 9 miesiąc, ma już pierwszy ząbek a przez to jego usmiech jest jeszcze bardziej rozczulający niż dotychczas. Jest naszą największą miłością. Marzyliśmy, że pokażemy mu cały świat- piękny, różnorodny, kolorowy i pęka nam serce, że przez działania ludzi nie będzie mógł poznać wielu miejsc, które nas zachwyciły. Wymyśliłam akcję #shoppingforaustralia bo wierze, że małe gesty mają wielką moc- drobna kwota, równowartość Waszych ostatnich zakupów, przekazana na walkę z żywiołem w Australii może pomóc uratować wiele istnień. Zróbmy to razem! Fot. Diana Blazkow #motherhood #togetherness #loveiseverything #babyboylove #mylittleson #helpaustralia #donate

A post shared by Izabela Janachowska (@izabelajanachowska) on

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

GdzieWesele.pl 24 stycznia 2020 - 08:53

Super! Niech rośnie zdrowy i duży. <3

Napisz

Zostaw komentarz